אודות האתר

לוח נותני השירות לקשישים

אתר iSavta.co.il הוקם בשנת 2011 כאתר חדשני ופורץ דרך המאפשר למעסיקים ולמטפלים ליצור קשר ישיר ומיידי אחד עם השני, ללא תיווך וללא דמי השמה מיותרים. במשך השנים האתר סייע לעשרות אלפי משפחות ומטפלים לחסוך מיליוני שקלים בתור עמלות השמה. באם אתם מחפשים מטפלים סיעודיים (ישראלים וזרים), מטפלות מחליפות לחופשת מולדת, לסופי שבוע או ללילות, מוזמנים לצפות בלוח המטפלים באיזור הסיעוד.

התפיסה הרווחת כיום בתחום הטיפול בקשישים הינה טיפול אינטגרטיבי (משולב) בבית המטופל. המטרה הינה ליצור מעטפת של שירותים התומכת במטופל בסביבתו הטבעית. זו הסיבה שיצרנו עבורכם את לוח נותני השירות, לוח יחיד מסוגו בארץ, הכולל מגוון רחב של נותני שירות בתחומים שונים, החל מפיזיותרפיסטים וכלה בעורכי דין. כל זאת כדי שתוכלו למצוא בקלות ובמהירות נותני שירות מומלצים במגוון תחומים, כולל כאלה שעשויים לסייע רבות ואפילו לא ידעתם על קיומם.

לוח זה הינו הצלע הרביעית במגוון השירותים המוצעים ע״י האתר: בנוסף לסיעוד המוזכר לעיל קיים גם המגזין המספק מידע חיוני במגוון נושאים, והחנות הכוללת מוצרים חדשים ומאפשרת גם פרסום של מוצרים מיד שנייה (בדרך כלל בהנחות משמעותיות מאד).

אתם מוזמנים ליצור קשר עם נותני השירות השונים, להוסיף המלצות ולשלוח לנו בקשות לתחומים נוספים.

בהצלחה!
צוות iSavta