מדורים: עובדים זרים לסיעוד טיפול בקשישים ציוד עזר לקשישים גופים חיצוניים תזונה בתי אבות מכשירי שמיעה מטפלות סיעודיות


מכשיר שמיעה ביקורי בית של מכוני שמיעה


מכשיר שמיעה הוא מכשיר רפואי מורכב שיש להתאים לאחר בדיקות מדויקות. התאמת מכשיר שמיעה דורשת פרוצדורות מורכבות ולא מעט סידורים. בעבר היו אנשים רבים אשר ויתרו על מכשיר שמיעה כי היה להם קשה לבצע את כל הפרוצדורות והבדיקות לרכישת המכשיר. רבים מהמטופלים אשר זקוקים להתאמת מכשיר שמיעה הם אנשים מבוגרים ולא ניידים אשר קשה להם להגיע אל מכון השמיעה לצורך בדיקת שמיעה.

ללקוחות המבוגרים קל יותר לבצע את בדיקת השמיעה בבית, ולכן, חלק מתוך מכוני שמיעה רבים, גם כאלה אשר עובדים עם קופות החולים, נוהגים לבצע ביקורי בית כדי לעשות בדיקות שמיעה ולהתאים ללקוחות מכשיר שמיעה המתאים להם באופן ספציפי. קלינאי תקשורת של מכון השמיעה מגיע עם מחשב נייד בעל תוכנות ייעודיות, עם אודיומטר ועם אוזניות שיוצרות סביבה הדומה לחדר אקוסטי, בו מתבצעות, בדרך כלל, בדיקות שמיעה. בדיקת שמיעה בבית היא נוחה ונעימה יותר ופחות מקשה על אנשים שאינם ניידים וקשה להם לצאת מהבית.

שירות מכשירי שמיעה עד הבית

השירות של הגעה עד הבית מקל מאוד עם מטופלים מבוגרים או לא ניידים והופך את התהליך של התאמת מכשיר שמיעה לתהליך קל וסבוך הרבה פחות ולאחר שהותאם מכשיר שמיעה והמטופל מקבל אותו, ניתן אף לקבל שירות של בדיקת איכות והתאמה תקופתיים עבור המשתמש בו.

כדאי להזמין את קלינאי התקשורת לבדיקת מכשיר שמיעה שקניתם גם בזמן הרכישה כדי ללמוד להשתמש במכשיר וגם חודש אחרי רכישתו כדי לתת משוב ולהחליט האם המכשיר נוח ומשרת אתכם בצורה טובה. כדאי שבזמן בדיקת שמיעה יהיו לצדכם בני משפחה או חברים, כדי שתוכלו להיעזר בהם והם יקלו ויתמכו בכם בזמן הבדיקה. ביקור בית, לצורך התאמת מכשיר שמיעה, הוא פתרון נהדר אם קשה לכם להגיע אל מכון שמיעה לצורך ביצוע בדיקת שמיעה. כך מותאם לכם מכשיר שמיעה בנוחות ובאווירה המוכרת של ביתכם.

הנוהל הרגיל של קופות החולים כולל הפנייה מרופא אף-אוזן-גרון ואישור של מכון שמיעה. חשוב לציין שבמקרים בהם המטופל משתמש כבר שנים רבות במכשירי שמיעה, ואינו יכול להגיע לבדיקה במכון שמיעה לפי הנוהל הרגיל, ניתן לבקש אישור חריג לסבסוד המכשירים מרופא המשפחה בלבד, ללא הפניות נוספות. יש ליצור עם הסניף אליו משיוך המטופל ולהסביר את הקושי. במקרים מסוימים ינתן אישור שכזה.

אולי יעניין אותך גם: מכשירי שמיעה זולים
+iSavta.co.il
דירוג מאמר - מאת . מכשיר שמיעה ביקורי בית של מכוני שמיעה - ציון 4/5

צרו קשר ישיר עם מטפלים ללא תיווך

51832

מטפלים באתר

הרשם לאתר

עקבו אחרינו בפייסבוק
והשארו מעודכנים!

מצאו מטפלים מצאו עבודה