מדורים: עובדים זרים לסיעוד טיפול בקשישים ציוד עזר לקשישים גופים חיצוניים תזונה בתי אבות מכשירי שמיעה מטפלות סיעודיות


עובדים זרים - מסורים לטיפול מסור


בשעת דחק, דווקא כשקשה להתנהל, לפעול ולבצע את הדברים הכי טריוויאליים והכי יומיומיים שישנם, דווקא אז אנו זקוקים ליד בוטחת, אמונה, מקצועית ובעיקר מסורה שתדאג לנו, תטפל בנו ותוודא כי לא יחסר לנו דבר בזמן שאנו תשושים, חולים וחסרי אונים. מכיוון שמעטות הן המשפחות, ותהיינה המסורות והאוהבות ביותר, המסוגלות לכלכל אדם קשיש, תשוש נפש או מוגבל במשך כל שעות היממה ולאורך ימים שלמים, הרי שהימצאותם של עובדים זרים סיעוד היא הסעד הריאלי, ההגיוני והטוב ביותר שאפשר לקבל, ועדיין להיות סמוכים ובטוחים כי האהוב, האהובה, הקרוב או הקרובה, מטופלים כראוי ונמצאים תחת השגחתם של עובדים זרים, אמנם, אך כאלו שיודעים לטפל במצבים הללו והם מספיק אמפאתיים ורגישים לאנשים הללו.

עובדים זרים, במיוחד מטפלת פיליפינית, שמגיעה ממסורת של דאגה לקשיש ומתן תשומת לב מיוחדת להורים ולסבים מבית, לא רק מבצעים את תפקידם בשל צרכי הפרנסה והרצון להגשים למשפחתם חיים טובים יותר במולדתם הענייה, אלא גם פועלים מתחושה של שליחות אמיתית ורצון כנה להיטיב עם הקשישים והזקנים, עם הנכים והמוגבלים ועם תשושי הגוף והנפש שכבר לא יכולים לתפקד וזהו חלק מהותי מתרבותם וממסורותיהם החברתיות והמשפחתיות.

עם מטפלת פיליפינית איכותית וטובה, יכול הנזקק והנתמך לזכות בעוד שנות חיים ארוכות, טובות, חיוניות בהן לא יחסר לו דבר מבחינת תזונה, ניקיון ודאגה, וגם לבני המשפחה, שדואגים ומבקשים את טובת יקירם, תהיה קצת מנוחה לנפש וקצת פחות דאגה יומיומית. כל מה שאתם צריכים הוא רק למצוא את הסוכנות הנכונה לתיווך עובדים זרים, לתהות על קנקנה של המטפלת או המטפל לאורך זמן ולהיות עם היד על הדופק לכל שינוי לרעה שחל במצבו של המטופל, כי את השינוי החיובי אתם תרגישו מיד ובגלוי, והתקווה היא, כמובן, שיהיו רק שינויים חיוביים ורק בריאות ואריכות ימים לכל מטופל ומטופלת.+iSavta.co.il
דירוג מאמר - מאת . עובדים זרים - מסורים לטיפול מסור - ציון 5/5

צרו קשר ישיר עם מטפלים ללא תיווך

51412

מטפלים באתר

הרשם לאתר

עקבו אחרינו בפייסבוק
והשארו מעודכנים!

מצאו מטפלים מצאו עבודה