מדורים: עובדים זרים לסיעוד טיפול בקשישים ציוד עזר לקשישים גופים חיצוניים תזונה בתי אבות מכשירי שמיעה מטפלות סיעודיות


שירותי אחיות: חמלה, מקצועיות, אחריות


סיוע סיעודי אינו קשור, בהכרח, לתחום של קשישים, נכים או כאלו הזקוקים לליווי צמוד לשם הישרדותם הפיזית, אלא שפעמים רבות, לאחר פציעה קשה או לאחר ניתוח מסובך, כאשר נדרש הליך שיקומי ארוך ומורכב ונדרשת מעורבות מקצועית לאורך התהליך, נדרש סיוע סיעודי מקצועי יותר ואיכותי יותר במתכונת של שירותי אחיות.

לעיתים, גם במסגרת שהייה בבית חולים, מעוניינות המשפחות בליווי צמוד ואישי יותר, מתוך הבנה כי צוות בית החולים עסוק בעוד עשרות חולים ומטופלים וכי חשוב להם לספק ליקירם את הטוב ביותר עבורו, גם אם הדבר כרוך בתשלום נוסף או בבירוקרטיה נוספת אל מול קופת החולים המבטחת, בבקשה להכיר באותם שירותי אחיות כחלק מהביטוח המשלים, דבר שהוא אפשרי ורבות מהחברות המספקות שירותי אחיות אף מסייעות למשפחות בהגשת בקשות אלו.

על מנת לאתר ולמצוא אחיות מוסמכות ומנוסות המספקות שירותי אחיות לכל צורך טיפולי, שיקומי, סיעודי או מלווה, אפשר להיעזר ברשימה מהאתר או לחפש במנועי החיפוש תחת ההגדרה הזו. ישנו גם שירות הנקרא שירות אחיות לילה למקרים דחופים ובהולים יותר, הדורשים הגעה בהתראה קצרה למשך מספר שעות. זהו שירות יקר יותר, אך אם אין ברירה אחרת, אין גם אפשרות טובה יותר מזו.

בעת יצירת הקשר עם מוקד פניות והזמנה של שירותי אחיות חשוב לציין, באופן מפורט ככל האפשר, את המצב של הזקוק לסיעוד מבחינה קלינית ונפשית, את הרגישויות המיוחדות ואת הצרכים המיוחדים להם הוא זקוק במצבו הספציפי ובכלל. בנוסף, האחות תיגש לבית החולים או למרפאה בה מטופל החולה ותיכנס לרזולוציות רפואיות עמוקות יותר, אשר יסייעו לה לטפל בו בצורה איכותית ואפקטיבית יותר. מטרת שירותי אחיות חד היא- ללוות את החולה בכל רגע ולכל צורך עד להחלמה מושלמת וחזרה לחיים נורמטיביים. גם אם תקופת הזכאות מסתיימת, אפשר להמשיך ולהיעזר בשירות של אחות מוסמכת או אחות סיעודית.

חשוב לערוך, גם במצב שהוא די דחוף ודי בהול, סקר מקיף בין החברות השונות המספקות שירותי אחיות וזאת על מנת לקבל את המידע המושלם והמקיף איתו תוכלו לקבל החלטה מושכלת ומבוססת ידע לגבי סוג הליווי הדרוש ולגבי מי שיכול לספק אותו בצורה האופטימאלית ביותר.
+iSavta.co.il
דירוג מאמר - מאת . שירותי אחיות: חמלה, מקצועיות, אחריות - ציון 5/5

צרו קשר ישיר עם מטפלים ללא תיווך

51832

מטפלים באתר

הרשם לאתר

עקבו אחרינו בפייסבוק
והשארו מעודכנים!

מצאו מטפלים מצאו עבודה