מדורים: עובדים זרים לסיעוד טיפול בקשישים ציוד עזר לקשישים גופים חיצוניים תזונה בתי אבות מכשירי שמיעה מטפלות סיעודיות


תביעות סיעוד ותביעות אובדן כושר עבודה


כמה עובדות על הביטוח הסיעודי - חשוב שתדעו!

ביטוחי הסיעוד קיימים עבורכם בקופות החולים ובפוליסות שעשיתם (ואולי כבר שכחתם) בשוק הפרטי. ביטוחים אלו חשובים מאוד למימוש העזרה הסיעודית לה אתם זכאים. זה כסף שמגיע לכם בשל פרמיות ששילמתם דרך דמי החבר של קופ"ח, או באמצעות כל תוכנית ביטוח אחרת שעשיתם / עשו לכם - אין סיבה שלא תעמדו על מלוא זכויותיכם.

קיימים מספר מקורות לקבלת קצבאות ביטוח סיעודי:

לחברי קו"ח כללית – חברת הביטוח דקלה
לחברי קו"ח מכבי – חברת הבטוח כלל
לחברי קו"ח לאומית - חברת הבטוח כלל
לחברי קו"ח מאוחדת – חברת הבטוח הפניקס
לחלקכם, אולי אף קיימים ביטוחים פרטיים נוספים שעשיתם במהלך החיים הן כאנשים פרטיים / כשכירים במקומות העבודה, שאתם לא בהכרח זוכרים, או מבינים את השלכותיהם על קצבת הסיעוד שלכם.

חשוב שתדעו – יתכן שכחלק מההטבות במקום העבודה שלכם אפילו צורפתם אוטומטית לפוליסות, ואף אחד לא טרח להעביר לכם את הפוליסה שלכם בפועל. לכן, קיים סיכוי שאינכם מודעים כלל לקיומה ולפוטנציאל הכספי הגלום בה.

חשוב שתדעו – קיים שוני בין סוגי הפוליסות בין קופ"ח השונות. חלקן מותנה בגיל ובמספר השנים בהם אתם מבוטחים וחלקן אף קצובות בזמן. לידיעתכם, בחלק מהפוליסות העסקת עובד זר משפיעה לטובה על גובה הקצבה החודשית שאתם מקבלים והיא גבוהה יותר מאשר טיפול ע"י בן המשפחה.

חשוב שתדעו – היות וישנם פערים משמעותיים בין הזכויות בן הפוליסות השונות היכולים להשפיע על משך וגובה הקצבה שלכם מומלץ לכם התייעץ עם גורם מוסמך.

חשוב שתדעו – הזכאות היא רטרו אקטיבית, 3 שנים אחורה, ובמקרים חריגים גם יותר. במקרה שהמבוטח כבר לא איתנו- בני המשפחה יקבלו את תשלומי הביטוח גם במקרה של פטירה.
+iSavta.co.il
דירוג מאמר - מאת . תביעות סיעוד ותביעות אובדן כושר עבודה - ציון 5/5

צרו קשר ישיר עם מטפלים ללא תיווך

51833

מטפלים באתר

הרשם לאתר

עקבו אחרינו בפייסבוק
והשארו מעודכנים!

מצאו מטפלים מצאו עבודה