מי אנחנו

דרך חדשה לגיוס עובדים זרים לסיעוד

אתר iSavta.co.il הינו פלטפורמה מהירה ויעילה
למציאת מטפלים ומטפלות סיעודיים עבורכם,או עבור יקיריכם,
במהירות רבה וללא תשלום עמלת השמה

הרשם לאתר

צרו קשר ישיר עם מטפלים ללא תיווך

45298

מטפלים באתר

הרשם לאתר

עקבו אחרינו בפייסבוק
והשארו מעודכנים!

השירות

בעזרת iSavta.co.il כבר לא צריך לבזבז כסף רב בתור עמלות השמה (במיוחד אם יש צורך במספר השמות בשנה) אין צורך לבצע שיחות טלפון רבות לחברות הסיעוד או התאגידים, וניתן לאמוד ממקור ראשון את המטפלים ואת התאמתם לתפקיד. האתר נמצא לרשותכם גם בלילות, בסופי שבוע ובחגים, מועדים בהם יש צורך במטפל או מטפלת באופן דחוף.

מכיוון שהחברה המפעילה אינה חברת השמה או תאגיד,על המעסיקים חלה החובה הבלעדית לוודא שלמעסיק עצמו יש רישיון ושלמועמד לעבודה יש רישיון עבודה ואשרת שהייה בישראל. בנוסף, חובה לרשום את המטפל / מטפלת בתאגיד רשום לעובדים זרים.

יתרונות


  • חסכון משמעותי מאד של עמלות ההשמה
  • שליטה בזמן ובתהליך
  • זמינות גם בערבים, סופי שבוע וחגים
  • תרגום אוטומטי מאנגלית לעברית ולהיפך
  • חשיפה למגוון רחב של מטפלים
  • ממשק ידידותי ופשוט להפעלהאיך זה עובד

מטפלים ומטפלות נרשמים לאתר וממלאים פרטים כגון ניסיון בסיעוד, שפות בהן הם שולטים, האם יש להם המלצות וכו'.
מעסיקים נרשמים לאתר ויכולים:
לפרסם מודעת דרושים ולצפות ברשימות מגוונות של מטפלים:
עם לינה (בדרך כלל מטפלים זרים לסיעוד), ללא לינה (בד״כ מטפלים ישראלים) ומחליפים.

פרסום המודעה מאפשר להגדיר את המשרה באופן מדויק, מבחינת המצב המשפחתי של המטופל, הגיל, השפות הנדרשות, איזור המגורים ועוד. כל זאת, כדי למקד את הפניות של המטפלים ולמנוע בזבוז זמן ואנרגיה. צפייה ברשימת המטפלים מאפשרת לראות את המטפלים הזמינים, לסנן את התוצאות לפי פרמטרים שונים וכמובן ליצור קשר באופן ישיר עם המטפלים בדואר אלקטרוני או בטלפון.


הסיפור שלנו

סבתא רות הייתה בת 99 (וחצי…) כאשר נפטרה לפני כשנה. במשך השנים עברו אצלה למעלה מ-100 מטפלות סיעודיות (לא הגזמה, כנראה שאפילו הרבה יותר). כך שמצד אחד ממש הבנו את הצורך בשירות שכזה, ומצד שני צברנו ניסיון רב בתחום. אולי אפילו קצת יותר מדי…

בכל מקרה, בנינו את האתר בשל המצוקה האישית שלנו (לא פשוט להחליף מטפלת סיעודית כל שבועיים בממוצע) ולשמחתנו הרבה מאז הקמתו לפני כ-4 שנים, האתר סייע למעסיקים ולמטפלים רבים.

אנו תקווה שהאתר יסייע גם לכם :)


סיפורי הצלחה והמלצות

מוזמנים לבקר בעמוד סיפורי ההצלחה שלנו, לצפות בכמה סרטונים קצרים ולקרוא מעט מסיפורי המעסיקים והמטפלים שנעזרו בשירות ושמחים להמליץ על האתר. מקווים שבקרוב גם אתם תצרפו את סיפור ההצלחה שלכם!

מצאו מטפלים מצאו עבודה