מי אנחנו - אודות האתר למטפלים סיעודיים | iSavta

מי אנחנו

מי אנחנו?

אתר iSavta הוקם בשנת 2011 על ידי אריאל כבירי מתוך צורך אישי שחווה כאשר טיפל בסבתו רות. כיום iSavta הוא האתר המוביל במציאת מטפלים סיעודיים בעולם המקוון והפיזי. אריאל משמש עד היום כמנכ"ל החברה.

Ariel Cabiri

אריאל כבירי. מנכ״ל ומייסד iSavta.

הסיפור שלנו

סבתא רות הייתה בת 99 (וחצי...) כאשר הלכה לעולמה. במהלך 25 השנים האחרונות לחייה נעזרה במטפלות ממדינות שונות, כך שאריאל הכיר את התחום די טוב.

במהלך השנים נוצר קשר קרוב בינו לבין המטפלות, עם חלקן הוא עדיין בקשר עד היום. הנסיון שנצבר במשך העשורים, סייע בתכנון האתר לטובת מעסיקים ומטפלים ברחבי העולם.

Grandma Ruth

סבתא רות. הסיבה להקמת האתר.

אתר iSavta הינו המאגר הגדול ביותר בישראל לאיתור מטפלים סיעודיים, אנו עובדים יום יום על מנת לשפר ולחדש את האתר על מנת להקל על התהליך של מציאת מטפל סיעודי.

המשימה שלנו

אתר iSavta הוקם בשנת 2011 כדי לסייע למעסיקים (לרוב זה יהיה קרוב משפחה של המטופל הסיעודי) ולמטפלים סיעודיים למצוא אחד את השני באופן ישיר ויעיל, כדי לחסוך זמן וכסף רב.

איך זה עובד?

magnifier-icon

מעסיקים נרשמים ומפרסמים מודעת דרושים הכוללת מיקום, סוג מטפל נדרש וכו׳

sing-up-icon

מטפלים נרשמים, מציגים את הפרופיל המקצועי שלהם ופונים למודעות הדרושים

phone-icon

מעסיקים מקבלים גישה לפרטי הקשר של המטפלים, ויוצרים עימם קשר ישיר

למה iSavta?

user-icon

יתרונות עבור מעסיקים

אתר iSavta מאפשר למעסיקים לחסוך זמן רב על ידי יצירת קשר ישיר ומיידי עם מטפלים. בנוסף, ניתן לחסוך כסף בתור עמלות, דמי השמה ועל ידי העסקה ישירה של מטפלים ללא תיווך. בחרו מתוך המגוון הרחב ביותר של מטפלים סיעודיים בכל הארץ.

user-icon

יתרונות עבור מטפלים

מצאו משרת סיעוד עם השכר הגבוה ביותר, בחרו מהמגוון הרחב ביותר של משרות סיעוד בארץ וסננו את המשרות לפי חתכים שונים. חסכו זמן וכסף ומצאו עבודה בכיף, מהבית.

הצוות שלנו

אודי פלס

אודי פלס

יו״ר ופיתוח עסקי

אודי מביא עימו ניסיון עשיר ביזמות וניהול, ועשרות שנות ניסיון עסקי בחברות שונות ומגוונות. ב iSavta אודי אחראי על פיתוח ויישום התוכנית האסטרטגית של החברה.

אריאל כבירי

אריאל כבירי

מנכל

בתור המייסד והמנכל של iSavta, אריאל הינו הלב, הנשמה והמנוע של החברה, בדרכה למעלה. ביומיום, הוא מוודא שכולם זוכרים למה אנחנו עושים את מה שאנחנו עושים.

מור אלון

מור אלון

מנהל פיתוח

מור הוא החיה הרעה של הפיתוח. מנצח על תזמורת המפתחים של האתר, בקלילות ואלנגנטיות. בנוסף לרקע הטכנולוגי, למור תרומה חשובה ביותר גם בצד העסקי.

אור פלס

אור פלס

מנהל שיווק

אור, מנהל השיווק, מתמחה ובעל ניסיון בעיקר בשיווק דיגיטלי. בנוסף, אור הינו בדרך כלל הקול השקול והרציונלי מסביב לשולחן, דוגל במשמעת ובמתודולוגיה לצד פרצי יצירתיות מזדמנים.