יצירת קשר | iSavta

צריכים עזרה?

שאלות נפוצות

האתר מאפשר למטפלים סיעודיים ולבני משפחה שמעסיקים מטפלים ליצור קשר אחד עם השני באופן ישיר ומיידי, בשני מסלולים במקביל. המטפלים נרשמים ומפרסמים את הפרופיל שלהם, במקביל בני המשפחה מפרסמים מודעת דרושים.

המסלול הראשון: לאחר פרסום מודעת הדרושים ע״י בני המשפחה, נשלחות הודעות מיידיות לכל המטפלים הרלוונטיים, שיכולים להגיש מועמדות למשרה מסוימת. כאשר מטפל מגיש מועמדות למשרה שפרסמתם, תקבלו הודעה במייל ותוכלו לצפות בפרופיל המטפל שהגיש את המועמדות.

המסלול השני: במקביל בני המשפחה יכולים לסנן את רשימת המטפלים לפי מגדר המטפל, איזור, סוג משרה ושפה. בפרופיל המטפלת תוכלו לראות המלצות, ניסיון קודם עם מצבים קליניים, העדפות וכמובן את פרטי הקשר. 

בהחלט. אתר iSavta נותן מענה ייחודי לאיתור מטפלות סיעודיות מחליפות כאשר המטפלת הקבועה יוצאת לחופשת מולדת, או לתקופה של כמה שבועות. מומלץ להתחיל בחיפושים כ-4 שבועות לפני תאריך היעד. 

בקישור זה תוכלו למצוא את המטפלות שנרשמו להחלפות האלה.

 

בהחלט. באתר ניתן ליצור קשר ישיר ומיידי עם כל סוגי המטפלים, בכל רחבי הארץ. הכנסו לקישורים האלה כדי לצפות במטפלים הרלוונטיים:

מטפלים למשרה חלקית

מטפלים לסופי שבוע

מטפלים לשמירת לילה

כן, ניתן לראות את מדינת המוצא של כל מטפלת בפרופיל האישי. אפשר להעסיק מטפלות ישראליות ללא כל הגבלה חוקית (מבחינת היתר העסקה / ויזת עבודה וכן הלאה). מרבית המטפלות הישראליות עובדות ללא לינה, בקישור זה ניתן לראות את כל המטפלים והמטפלות המחפשים עבודה ללא לינה, ניתן כמובן לסנן את הרשימה לפי פרמטרים נוספים:

מטפלים סיעודיים ללא לינה

לשם יצירת קשר עם המטפלות יש להרשם בקישור זה, ולבחור באחת החבילות בתשלום: 

isavta.co.il/he/signup/employer

לאחר מכן פרטי הקשר של המטפלים (טלפון, מייל, וואטסאפ ולעיתים גם מדיה חברתית) יהיו גלויים.

לא, מודעת הדרושים שלכם מתפרסמת עם פרטי המטופל ופרטי המטפל הסיעודי הנדרש, ללא פרטים מזהים כלשהם. פרטי הקשר של המטפלים גלויים לאחר בחירה באחת החבילות. מטפלים יכולים להגיש למועמדות ע״י הקלקה על כפתור ייעודי המופיע בכל משרה שמתפרסמת באתר.

למרבית המטפלים והמטפלות הזרים באתר יש רישיון עבודה, עבור מטפלים סיעודיים ישראלים אין צורך בהיתר העסקה כמובן. את המטפלים הזרים שעברו את הזמן החוקי בארץ ניתן להעסיק באמצעות ויזה מיוחדת / נוהל הלבנה.

שאלה חשובה, מוזמנים לקרוא את ההסבר המלא בקישור זה.

לא, המטפלות נרשמות באופן עצמאי (כמו בני המשפחה המעסיקים). בכל מקרה, חשוב מאד לשוחח באופן אישי עם ממליצים של המטפלים והמטפלות, גם אם הגיעו ממקורות אחרים. 

במאמר זה תוכלו לקרוא על כללי ברזל באיתור והעסקת מטפלים סיעודיים.

טופס יצירת קשר

רגע, האם קראת את השאלות הנפוצות? יתכן והתשובה ממש כאן למעלה