מידע ותמיכה בנושא חיפוש מטפלים | iSavta
חיפוש מטפלים

מידע ותמיכה בנושא חיפוש מטפלים

באתר ניתן לפרסם מודעת דרושים המופיעה בלוח המשרות, ובמקביל ליצור קשר עם מטפלים שנרשמו כמחפשי עבודה. מכיוון שהתהליך דו צדדי, הוא בדרך כלל מהיר ויעיל.

מודעת הדרושים שלכם מתורגמת אוטומטית לאנגלית ולרוסית, ונשלחת במייל באופן מיידי לכל המטפלים הרלוונטיים מבחינת איזור, מגדר וסוג משרה.

באותו אופן, ניתן לקבל התראות מיידיות כאשר מטפלים מתאימים מצטרפים לאתר או מעדכנים את הפרופיל שלהם.

בהמשך העמוד פירוט לגבי נושאים נוספים.

מודעת הדרושים שלכם מתפרסמת באופן אוטומטי לאחר סיום תהליך ההרשמה באתר. כל המודעה מתורגמת לאנגלית ולרוסית, מלבד המלל החופשי אותו רצוי לכתוב בשפה המתאימה. עם פרסום המודעה בלוח הדרושים, נשלח קישור למודעתכם לכל המטפלים הרלוונטיים כדי להאיץ את תהליך האיתור וכדי להגיע לחשיפה מקסימלית.

חשוב לכלול במודעה שאתם מפרסמים את כל הרכיבים הבאים, בשפת המטפלים:

  1. תיאור של מצב המטופל
  2. תיאור של סביבת העבודה ודרישות התפקיד
  3. תנאי העבודה של המטפל/ת הנדרשים
  4. שכר מלא, כולל דמי כיס (לא לרשום 1 שח מתוך מטרה להתחיל מו״מ על השכר, כך לא יגיעו פניות בכלל). שכר גבוה מדי,, מעל 6,000, עלול ליצור רושם שהעבודה קשה מדי
  5. תאריך נדרש לתחילת העבודה

עד בחירת אחת החבילות בתשלום, פרטי הקשר שלכם אינם מופיעים במודעה. בשלב זה המטפלים יכולים רק להגיש מועמדות למשרה שפרסמתם, ולא יכולים ליצור עמכם קשר. את הגשת המועמדויות האלה תקבלו באופן מיידי במייל, כדי שתוכלו לראות אם יש עניין במודעה. בנוסף, ניתן לראות את ריכוז המטפלים שהגישו מועמדות באיזור האישי.

פרסום מודעת הדרושים, עדכון המודעה לפי הצורך והקפצה של המודעה לראש רשימת המשרות הינם החלק האפקטיבי ביותר בתהליך, כי כך ניתן לקבל פניות רלוונטיות ממטפלים שמחפשים עבודה.

ניתן כמובן לצפות במודעה ולערוך אותה לפי הצורך, לפי הקישורים הנמצאים באיזור האישי.

אם עדיין לא נרשמתם, ניתן לעשות זאת כאן.

במקביל לפרסום מודעת הדרושים, ניתן גם ליצור קשר עם מטפלים שנרשמו כמחפשי עבודה. את רשימת הדרושים אפשר לסנן לפי 5 פרמטרים:

  1. איזור גיאוגרפי
  2. סוג המטפל/ת
  3. מגדר - מטפל או מטפלת
  4. שפות*
  5. האם נדרשת ויזה מיוחדת

בפרופיל של כל מטפל/ת תוכלו לראות פרטים חשובים כגון ניסיון בסיעוד, הכרות עם מצבים קליניים, תיאור אישי ועוד. לאחר בחירת אחת החבילות בתשלום, תוכלו גם לצפות בפרטי הקשר של המטפלים כמובן.

* כדאי לא לשלול מטפלים איכותיים רק לפי שפה, ברוב המקרים ניתן ללמוד משפטים בסיסיים בשפה כלשהי תוך מספר שבועות

זוהי רשימת המטפלים הזרים לסיעוד.

איתור מטפלים הינה משימה מורכבת, במיוחד בתקופות בהן ישנו ביקוש גבוה למטפליםל. עם זאת, גם מעסיקים חסרי ניסיון יכולים ללמוד מניסיונם של אחרים כדי לנהל את התהליך בצורה יעילה.

ישנם כמה מרכיבים קריטיים בתהליך כמו הגדרת התפקיד, שיחה עם מעסיקים קודמים ומימון של ההעסקה ע״י ביטוח לאומי ו / או ביטוחים פרטיים.

מוזמנים לקרוא את המאמר 9 כללי ברזל להעסקת מטפלים סיעודיים כדי ללמוד מניסיונם של עשרות אלפי מעסיקים.