מידע ותמיכה בנושא גמלת סיעוד בכסף | iSavta
גמלת סיעוד בכסף

מידע ותמיכה בנושא גמלת סיעוד בכסף

החל משנת 2018, הביטוח הלאומי מאפשר למעסיקי מטפלים זרים לקבל את גמלת הסיעוד בכסף, ישירות לחשבון, ולחסוך את העמלות הגבוהות של חברות הסיעוד. צעד זה עשוי לחסוך (עשרות) אלפי ש״ח בשנה, כל שנה. יתרונות נוספים מפורטים בשאלה הבאה.

המשמעות היא שאתם הופכים להיות המעסיקים של המטפלים הזרים באופן מלא, ובפרט צריכים לשלם את השכר ואת הזכויות הסוציאליות לפי החוק. חישוב הסוציאליות למטפלים זרים אכן מורכב ושונה מזה של עובדים ישראלים, לכן משפחות רבות נמנעו ממעבר לגמלה בכסף. 

המערכת שפיתחנו במיוחד לצורך העסקה ישירה של המטפלים מאפשרת למשפחה לנהל את כל ההיבטים של ההעסקה באופן פשוט:

 1. חישוב השכר החודשי, כולל שכר בסיס / דמי כיס / שבתות / חגים
 2. חישוב הזכויות הסוציאליות באופן מלא - פנסיה / פיצויים / ימי חופשה / דמי הבראה / ימי מחלה
 3. מעקב אחר ניצול ימי חופשה / ימי מחלה / ימי חג
 4. הפקת חישוב שכר באנגלית או רוסית עליו ניתן להחתים את המטפלים

עד כמה זה קשה / מורכב?

התהליך כולו ידרוש מכם 5 דקות בלבד כל חודש. אתם תתבקשו להקליד את דמי הכיס שניתנו למטפלים ואת מספר השבתות בהן הם עבדו וזהו. את כל השאר המערכת תחשב עבורכם, כאשר צוות התמיכה שלנו ישמח לסייע לכם במייל או בטלפון.

למידע נוסף הקליקו כאן.

יתרונות המעבר לגמלת סיעוד בכסף:

 1. היתרון המרכזי והמשמעותי ביותר הינו חסכון כספי משמעותי ביותר, כל חודש. כדי לחשב את החסכון הצפוי לכם, מוזמנים להעזר במחשבון שנמצא כאן
 2. קבלה רציפה של גמלת הסיעוד - כאשר תעבור למסלול העסקה ישירה, הביטוח הלאומי יעביר את הגמלה באופן שוטף, גם אם אין מטפלת בתקופה מסוימת או אם תעסיקו מטפלת מחליפה
 3. יתרון נוסף - אין צורך להגיש יומני עבודה

למידע נוסף, הקליקו כאן.

לרשותכם שני מסלולי שירות:

 1. שירות עצמי - אתם מקבלים את ערכת ההדרכה שמסבירה באופן מפורט את השלבים במעבר לגמלת סיעוד בכסף. במקביל, לאחר מכן תוכלו להגדיר את החשבון ולהתחיל לבצע חישובי שכר באופן עצמאי, בעזרת סרטוני ההדרכה.
  עלות: 59 ש״ח לחודש, ללא התחייבות.
 2. שירות מלא - הצוות שלנו מגיש עבורכם את הטפסים לביטוח לאומי ולקרן ניצולי השואה ומחשב עבורכם את השכר כל חודש. עלות: 599 ש״ח חד פעמי, 99 ש״ח לחודש עם התחייבות לשנה.

בשני המסלולים צוות התמיכה זמין לרשותכם במייל / וואטסאפ, בשירות המלא ישנה גם תמיכה טלפונית.

הצטרפות לשירות בקישור זה.