עובדי סיעוד זרים לעומת עובדי סיעוד ישראלים | iSavta
כל עובדי הסיעוד האפשריים
banner-img

ביטוח רפואי למטפלים זרים במחירים הנמוכים בארץ

שיתוף פעולה ייחודי המאפשר לכם לקבל את השירות המהיר והאיכותי ביותר, המחירים הנמוכים ביותר, בכל רחבי הארץ

סביר להניח שעבור ההורים הכול כך יקרים שלנו היינו רוצים להכיר את כל עובדי הסיעוד שיש ומתוכם למיין, לסנן ולבחור בקנאות את הטוב ביותר. לרבים מאתנו אין את הזמן לפגוש אפילו כמה עובדים ולרוב אנחנו תולים תקוות בכך שהעובד הראשון שמצאנו יהא המושלם עבורנו.

ובכל זאת, הכתבה הבאה מטרתה שתכירו את שתי האפשרויות העיקריות וכן תקבלו מידע על ההיבטים השונים של כל אפשרות בצורה שתסייע לכם להחליט ולבחור. לכל מטבע יש שני צדדים ולכן לכל אפשרות יש גם יתרונות וגם חסרונות. סביר להניח שלכל אחד מאתנו יש צרכים שונים ולכן ההכרות עם היתרונות ועם החסרונות תאפשר לכם לקבל החלטה שקולה ומתאימה יותר.

עובדי סיעוד זרים

עובדי סיעוד זרים הם נפוצים ומבוקשים מאוד בארץ. תחום הסיעוד לקשישים הוא תחום תובעני שדורש מהעובד התמסרות רבה, הן ברמה הנפשית והן ברמה הפיזית, מבחינת כמות השעות ואינטראקציית הטיפול בקשיש.

פניות פיזית: המרחק הפיזי מהמשפחה המצויה מעבר לים מותיר זמן רק שמוקדש כל כולו לעבודה, כמו גם מטרת ההגעה היא לטובת עבודה כך שהפיות הממשית מבחינת הזמנים היא בהחלט יתרון שראוי לשים עליו את היחס.

הבדלי תרבות: ברמה הזו ניתן לדבר גם על יתרון וגם על חיסרון. החיסרון הוא שלא אחת ההבדלים הבין תרבותיים יוצרים פערים בנושאים מסוימים שיכולים לגרום לתסכולים ולאכזבות. ברמת היתרון, אין ספק שמרבית העובדים הזרים מגיעים ממדינות בהם מדד הסטרס רחוק מהמונחים בהם אנו מתקיימים כאן בישראל ולכן אורח הרוח שלהם רב יותר בשל ההבדלים במציאות ממנה כל אחד מאתנו מגיע.

עובדי סיעוד מקומיים

לרבים מכם זו לא נראתה אופציה אבל שימו לב שהיתרונות והחסרונות אינם רחוקים מאלו של העובדים הזרים ואכן מדובר באופציה ראויה בהחלט שיש לשים עליה את הדעת בעת בחירת האיש החשוב שיטפל בהורינו.

תרבות ישראלית: ההכרות עם השפה והתרבות היא אכן יתרון שמייצר אצל עובדים מקומיים את הידיעה מה מצופה מהם ועם זאת, כמו כל עובד, לא תמיד הם עושים שימוש בעצם הידיעה הזו ובכל זאת, זה יהיה לא הוגן להתעלם מהעובדה שאנחנו מחנכים לקדושת המשפחה שחסרה במקומות רבים בעולם ומתוך כך נגזרים עקרונות של חמלה וחום שלא תמיד משתלבים עם הרמה המקצועית הגבוהה של עובדים זרים ועל כך יש לשים את תשומת הלב בעת הבחירה.

חיים נוספים: עובדי סיעוד מקומיים מקיימים לרוב חיים אישיים מקבילים, אם ברמה המשפחתית ואם ברמה החברתית. המחויבות לחיים הפרטיים צריכה לבוא לידי ביטוי עם המחויבות הממשית לטיפול הסיעודי בקשיש, הן מבחינת השעות והן מבחינת הפניות הרגשית והמנטלית לטיפול בו. יש לשים את המקום הראוי גם לחיים הפרטיים בעת בניית תכנית הטיפול ולהבהיר את הציפיות בצורה גלויה כך שתצטמצמנה האפשרויות לאי הבנות למיניהן.

שיתוף

קרא עוד אודות עובדים זרים פנויים לסיעוד

עדכון - העסקת מטפלים זרים ללא הגבלה עד סוף אוקטובר 2021

עובדים זרים פנויים לסיעוד

עדכון - העסקת מטפלים זרים ללא הגבלה עד סוף אוקטובר 2021

קראו עוד
הארכת אישורי השהייה של מטפלים זרים הנמצאים עם המטופל למעלה מחצי שנה

עובדים זרים פנויים לסיעוד

הארכת אישורי השהייה של מטפלים זרים הנמצאים עם המטופל למעלה מחצי שנה

קראו עוד
עדכון חשוב - העסקת מטפלים זרים ללא הגבלה עד 30.6.2021

עובדים זרים פנויים לסיעוד

עדכון חשוב - העסקת מטפלים זרים ללא הגבלה עד 30.6.2021

קראו עוד
השפעת נגיף הקורונה על מטפלים זרים לסיעוד

עובדים זרים פנויים לסיעוד

השפעת נגיף הקורונה על מטפלים זרים לסיעוד

קראו עוד

קבלו את הניוזלטר של הסבתא

השארו בקשר!