הבלוג של הסבתא / עובדים זרים לסיעוד / מה שמפגש בין יבשתי יוצר

מה שמפגש בין יבשתי יוצר
banner-img

חסכו לפחות 6000 ש"ח בשנה בהעסקה ישירה!

העסקה ישירה של מטפלים סיעודיים עשויה לחסוך בין 500 ל 2200 ש"ח כל חודש. הקליקו כאן כדי לראות כמה תוכלו לחסוך.

כשנולד לנו זאטוט קטן אנחנו מחפשים בנרות אחר מטפלת מסורה, כזו שנרגיש שהיא נולדה בשביל זה ושהחיבור שלה עם ילדים הוא אמתי ומושתת על אהבה טהורה, אנחנו לא מתביישים לערוך ראיונות, לשאול שאלות נוקבות, לבקש המלצות ואפילו להתקין מצלמות נסתרות.

אז מה קורה כשאנחנו צריכים למצוא מטפל טוב להורים שלנו?

בבואנו לבקש את טובתם של הורנו המזדקנים, אנו ניצבים בפני אתגר שונה. הטיפול בקשישים שונה מטיפול בילדים והוא גורר איתו קשיים אחרים לחלוטין אשר לא אחת גורמים לנו להטיל ספק ביכולתנו לאתר מטפל טוב מספיק.

זה בדיוק המקום להעלות לשיח הציבורי את סוגיית העובדים הזרים ולדון בדבר המפגש הבין תרבותי הזה שמייצר יתרון משמעותי לחוסר שקיים כמעט תמיד בשוק הישראלי.

עובדים זרים – קרובים מתמיד

פערי התרבות שקיימים בנינו לבין אותם עובדים זרים מייצרים בדיוק את המלית הנכונה לצרכים שלנו. אנחנו רוצים אנשים שיתמסרו לטפל בהורינו הקשישים, אנחנו רוצים אנשים שידעו לפתח רגש אמתי אליהם ויעשו זאת בחמלה רבה וברגישות אינסופית, אנחנו בעצם מבקשים בן משפחה חדש שיתפוס מקום של קבע ויתמסר כל כולו למה שאנחנו היינו רוצים לעשות, לו היה לנו די זמן לכך.

עובדים זרים סיעוד הפכו בעשור האחרון לאחד המשאבים המבוקשים ביותר. העובדה שאותם עובדים זרים מגיעים אלינו מתרבויות עשירות בשלווה ובחמלה, משאבים שלא אחת קשה לגייס בישראל המערבית של היום, מייצרת לנו אלטרנטיבה נהדרת למטפלים המקומיים.

אין בדברים אלו מכדי להפחית חלילה ביכולתם של המטפלים המקומיים, אך זה המקום לציין שהעובדה שהעובדים הזרים מגיעים אל ארצינו במטרה לעבוד מאפשרת להם להתמסר בצורה טוטלית לתפקיד שהם לוקחים על עצמם, להבדיל מעובדים מקומיים שצריכים לנהל בו בעת גם חיי משפחה וחיים פרטיים אשר גוזלים לא אחת זמן רב ואנרגיות רבות שאמורות להיות מוקדשים לטובת הקשיש המטופל.

סיעוד שליו – סיעוד לחיים

בעידן בו הכסף והחומריות הם המטרה לעברה אנו מסתערים בכל הכוח, ישנו קושי לייצר את השלווה ואת תעצומות הנפש הנדרשות לטיפול באדם קשיש הזקוק לסיעוד. את הרוגע המופלא הזה, המלווה בחמלה רבה ובמסירות אמתית, מצליחים להביא העובדים הזרים ממקום מושבם המקורי, בצורה טבעית להפליא.

העובדה שהם חיים במדינות עולם שלישי מביאה את החברה החומרים וההישגית להיות זרה עבורם והבתוליות המיובאת איתם היא נכס צאן ברזל עבורנו, כמבקשים רמת סיעוד מכובדת ומסורה להורינו. זהו יתרון עצום אשר בתי אבות רבים וכן אנשים פרטיים רבים מבקשים למצוא ממש ברמה היום יומית.

החיפוש אחר היתרון היחסי שמביאים אתם העובדים הזרים שמגיעים לסעוד מבוגרים בארץ ישראל, הוא משימת המפתח אשר רבים נאבקים לעמוד בה ובכל זאת, גם כשאתם מוצאים לעצמכם אפשרויות שכאלו, אל תוותרו על הבדיקות השגרתיות ועל תהליך גיוס מתאים, כדי שתמצאו את הטוב ביותר ליקרים ביותר.

הרשמו ומצאו מטפלים כעת!

שיתוף

קרא עוד אודות עובדים זרים לסיעוד

השפעת נגיף הקורונה על מטפלים זרים לסיעוד

עובדים זרים לסיעוד

השפעת נגיף הקורונה על מטפלים זרים לסיעוד

קראו עוד
מטפלת סיעודית  מחליפה - מה צריך לדעת ואיך צריך לבחור

עובדים זרים לסיעוד

מטפלת סיעודית מחליפה - מה צריך לדעת ואיך צריך לבחור

קראו עוד
9 כללי ברזל להעסקת מטפלים סיעודיים

עובדים זרים לסיעוד

9 כללי ברזל להעסקת מטפלים סיעודיים

קראו עוד
עובדים זרים בישראל

עובדים זרים לסיעוד

עובדים זרים בישראל

קראו עוד

קבלו את הניוזלטר של הסבתא

השארו בקשר!