הבלוג של הסבתא / עובדים זרים לסיעוד / מטפלת פיליפינית לסיעוד

מטפלת פיליפינית לסיעוד
banner-img

חסכו לפחות 6000 ש"ח בשנה בהעסקה ישירה!

העסקה ישירה של מטפלים סיעודיים עשויה לחסוך בין 500 ל 2200 ש"ח כל חודש. הקליקו כאן כדי לראות כמה תוכלו לחסוך.

כל מי שאי פעם היה צריך לטפל בקשיש מבחינה סיעודית, לרחוץ אותו, לסעוד אותו, להוליך אותו ממקום למקום ולהיות שם בשבילו כאילו היה תינוק, רק מגודל הרבה יותר, חזק יותר ובמצב רגשי ונפשי חמור ופגיע יותר, יודע עד כמה העבודה הזו והאחריות הזו קשות ומורכבות מכל בחינה. צריך להיות אדם בעל אופי ותכונות מיוחדות מאוד על מנת להצליח ולהתמיד בעבודה זו לאורך זמן, תוך כדי הבנה כי מדובר על "עסקה" לטווח זמן קצר ומוגבל שיכול להסתיים בכל רגע עם מותו של המטופל.

 

בחינת שוק המטפלים הסיעודיים מראה, בבירור, כי מרביתם המוחלט מגיע ממדינות כמו הפיליפינים, סרי לנקה, הודו וממדינות מתפתחות נוספות, הן מאסיה והן ממזרח אירופה, בהן הצורך הכלכלי וקשיי הפרנסה נמצאים בקו מקביל עם הערכים התרבותיים והחברתיים של דאגת הילדים להורים ולסבים עד ליום מותם מתוך רגשי כבוד והערכה ולא מתוך רחמים או הכרח לעשות זאת. העובדים המגיעים מתרבויות אלו מבינים את צרכי הקשיש, דואגים, באמת ובתמים, לטובתו ולרצונותיו ומאמינים כי במעשיהם הטובים כלפי המבוגרים ובדאגתם לאיכות חייו בשנותיו האחרונות הם ממלאים את רצון האל ויזכו לגמול בעולם הבא.

 

מטפלת פיליפינית לסיעוד קשישים

 

מטפלת פיליפינית לסיעוד היא אופציה מועדפת על ידי משפחות וקשישים רבים מכמה סיבות. העיקריות שבהן היא העובדה כי מדובר, באמת, על אנשים המגיעים מתרבות ומחברה של דאגה וטיפול מסור במבוגרים, בחולים ובחלשים. בנוסף, מדובר על קהילה גדולה יחסית הנמצאת בארץ כך שזמן ההמתנה לקבלת מטפלת הוא זמן קצר יחסית ולא דורש אישורים והמתנה לויזות ולקבלת רישיונות עבודה. גם העובדה כי מטפלת פיליפינית לסיעוד תמצא, כמעט בכל עיר, קהילה של פיליפיניות תועיל להורדת ממדי הלחץ הנובעים משעמום, מחוסר מעש ומהריחוק מהמשפחה, ההורים והילדים שנותרו מאחור. מטפלת סיעודית שפועלת מתוך דיכאון, שעמום או געגוע תהיה פחות יעילה, איכותית ורגישה למטופל שלה ולא מתוך רוע וכוונה תחילה חלילה אלא פשוט בשל המצב הנפשי הירוד שלה.

 

יתרון גדול ומשמעותי נוסף של העסקת מטפלת פיליפינית לסיעוד הוא יתרון השפה. מרביתן המוחלט של הפיליפיניות יודעות לדבר אנגלית ברמה טובה ויכולתן ללמוד, במהירות רבה יחסית, את המילים החשובות בעברית, היא יכולת גבוהה יותר ממרבית המטפלות הזרות ממדינות אחרות, בעיקר מזרח אירופאיות. עם זאת, כדאי מאוד לבחור מטפלת שמתאימה באופי, בשפה ובמנטאליות שלה למוצא המטופל גם אם לבני המשפחה יהיה קשה לדבר או להבין את שפתה.

 

העסקת מטפלת פיליפינית לסיעוד עבור ההורים הקשישים שלנו היא לא רק זכות הניתנת להם על פי חוק ודין אלא גם חובה מוסרית וחברתית שעלינו, הצעירים יותר, למלא עבור אלו שהביאו אותנו לעולם, גידלו אותנו וסיפקו לנו את כל מחסורנו עד שבגרנו וגם לאחר מכן וזה הרגע שלנו להחזיר להם ולו במעט על כל מה שעשו עבורנו.

הרשמו ומצאו מטפלים כעת!

שיתוף

קרא עוד אודות עובדים זרים לסיעוד

השפעת נגיף הקורונה על מטפלים זרים לסיעוד

עובדים זרים לסיעוד

השפעת נגיף הקורונה על מטפלים זרים לסיעוד

קראו עוד
מטפלת סיעודית  מחליפה - מה צריך לדעת ואיך צריך לבחור

עובדים זרים לסיעוד

מטפלת סיעודית מחליפה - מה צריך לדעת ואיך צריך לבחור

קראו עוד
9 כללי ברזל להעסקת מטפלים סיעודיים

עובדים זרים לסיעוד

9 כללי ברזל להעסקת מטפלים סיעודיים

קראו עוד
עובדים זרים בישראל

עובדים זרים לסיעוד

עובדים זרים בישראל

קראו עוד

קבלו את הניוזלטר של הסבתא

השארו בקשר!