הבלוג של הסבתא / עובדים זרים לסיעוד / עובדים זרים - כללים לעבודה נכונה עם מטפלת פיליפינית

עובדים זרים - כללים לעבודה נכונה עם מטפלת פיליפינית
banner-img

חסכו לפחות 6000 ש"ח בשנה בהעסקה ישירה!

העסקה ישירה של מטפלים סיעודיים עשויה לחסוך בין 500 ל 2200 ש"ח כל חודש. הקליקו כאן כדי לראות כמה תוכלו לחסוך.

למצוא עובדים זרים סיעוד איכותיים, ובמיוחד למצוא ולשכור מטפלת פיליפינית ראויה ומקצועית, זה אינו עניין פשוט או מינורי וחשוב להקדיש את הזמן על מנת להימנע מטעויות ומשגיאות שעלולות ליצור מצבים שנעים בין אי נעימות קלה בלבד לבין מקרי קיצון חמורים הרבה יותר, במיוחד כאשר מדובר על קשישים, נכים ומוגבלים מבחינה פיזית.

כיצד לשכור מטפלת פיליפינית

על מנת לאתר ולשכור את שירותיה של מטפלת פיליפינית איכותית ומקצועית, כדאי להשקיע את הזמן הדרוש על מנת לעבור בין הפרופילים השונים של עובדים זרים לסיעוד באתר iSavta ולבצע סקר, וחקר, שוק מקיף לפני שחותמים איתם ומתחילים בעבודה רציפה. למרות שרובנו הגדול לא יודע, למעשה, על מה לעמוד ועל מה לשים את הדגש בבחירת עובדים זרים לסיעוד ולתמיכה, הרי שרבים הולכים שבי אחר הבטחות הסוכנויות והסוכנים ולא משיגים למטופלים שלהם את המטפל או המטפלת הנכונים עבורם.

כללים לבחירת מטפלת פיליפינית

כלל ברזל ראשון בבחירת מטפלת זרה, במיוחד אם היא מגיעה מהפיליפינים או מאזורים שאינם דוברי אנגלית, היא יכולתה לשוחח ולתקשר קודם כל עם המטופל שנמצא בהשגחתה ובטיפולה ויכולתה להתבטא ולהתקשר עם הסביבה החשובה שלה, בני המשפחה, הרשויות השונות, הסופר, הדואר וכדומה. אל לנו לשכוח כי ברוב השעות, תהיה זו המטפלת שתשהה בצמוד למטופל והתקשורת ביניהם חשובה, קריטית ומהותית. כלל חשוב שני הוא היכולת של המטפלת להימצא עם המטופל שלה 24/7 או לכל הזמן שלו הוא זקוק לה ולטיפול שלה. יש מטפלים שבחוזה שלהם מוגדרות שעות מסוימות ויש כאלו שחייבים חופשות מיוחדות בכל מיני זמנים, מכאן שככל שאנו יודעים מוקדם יותר על אילוצים ועל דרישות מיוחדות, כך נוכל להתאים את עצמנו לכך מבחינת חופשות, היעדרויות מהעבודה או הכנת תורנויות בין בני המשפחה. מלבד הצורך בקבלת המלצות ואימותן בצורה ישירה, טלפונית או אישית, עם משפחות מטופלים קודמים, חשוב גם לראיין ולבדוק בעצמכם את המטפלת המגיעה אל בן משפחתכם הנזקק לכך. באמצעות ראיון אישי מוקדם תוכלו לתהות על קנקנה של המטפלת, לבחון את אישיותה, מקצועיותה וראייתה את עבודתה, על קשייה, אילוציה וצרכיה הפיזיים. בעזרת כללים אלו, שהם כללים ראשוניים וכלליים במיוחד, תוכלו להעלות, ולו במעט, את הסתברות ההצלחה בבחירת מטפלת ואת הסיכוי להענקת שירות איכותי יותר ליקירכם.

הרשמו ומצאו מטפלים כעת!

שיתוף

קרא עוד אודות עובדים זרים לסיעוד

השפעת נגיף הקורונה על מטפלים זרים לסיעוד

עובדים זרים לסיעוד

השפעת נגיף הקורונה על מטפלים זרים לסיעוד

קראו עוד
מטפלת סיעודית  מחליפה - מה צריך לדעת ואיך צריך לבחור

עובדים זרים לסיעוד

מטפלת סיעודית מחליפה - מה צריך לדעת ואיך צריך לבחור

קראו עוד
9 כללי ברזל להעסקת מטפלים סיעודיים

עובדים זרים לסיעוד

9 כללי ברזל להעסקת מטפלים סיעודיים

קראו עוד
עובדים זרים בישראל

עובדים זרים לסיעוד

עובדים זרים בישראל

קראו עוד

קבלו את הניוזלטר של הסבתא

השארו בקשר!