הבלוג של הסבתא / עובדים זרים לסיעוד / עובדים זרים וסיעוד בתל אביב

עובדים זרים וסיעוד בתל אביב
banner-img

חסכו לפחות 6000 ש"ח בשנה בהעסקה ישירה!

העסקה ישירה של מטפלים סיעודיים עשויה לחסוך בין 500 ל 2200 ש"ח כל חודש. הקליקו כאן כדי לראות כמה תוכלו לחסוך.

משפחות רבות מגיעות למצב שבו הם צריכות טיפול סיעודי צמוד עבור יקירם. בדרך כלל מדובר באדם מבוגר אשר צריך שירותי סיעוד צמודים מכיוון שמצבו הרפואי לא מאפשר לו להמשיך ולהתנהל בחיי היום יום לבד בדברים הבסיסיים כגון נעילת נעליים, הכנת ארוחה ואכילתה, מקלחת, ניקיון הבית ושמירה על היגיינה סביבתית ואישית ועוד. שירותי סיעוד אלה יכולים להתבצע על ידי אחות המועסקת על ידי אחת מחברות הסיעוד הפזורות בארץ או על ידי עובדים זרים המועסקים בחברה זו.

איפה מוצאים שירות זה

 

שירותים מעין אלו ניתן בעיקר למצוא דרך מנועי החיפוש באינטרנט אך גם דרך העיתונים. אם אנו גרים באזור תל אביב והחולה גם כן גר באזור זה אנו נחפש אחר הערך "עובדים זרים וסיעוד בתל אביב" בגוגל וסביר להניח שנגיע לעשרות תוצאות אם לא יותר מכיוון שישנן לא מעט חברות באזור זה. כבר לפי אתרי האינטרנט של החברות נין לדעת האם השירותים שהם נותנות מתאים לנו או שעלינו לחפש אחיות וכן עובדים זרים בחברה אחרת.

 

מה עוד חשוב לבדוק?

 

בבואנו לחפש אחר עובדים זרים וסיעוד בתל אביב או בכל אזור אחר בארץ כדאי שנוודא מספר דברים: הדבר הראשון הוא מה הניסיון של החברה במתן שירותי סיעוד והאם הוותק שלה מספיק על מנת שיניח את דעתנו על כך שאנו משאירים את יקירינו בידיים טובות. בנוסף, האם העובדים שלהם שבדרך כלל הינם עובדים זרים עובדים עם רישיונות מתאימים לעבודה מסוג זה וכן לשהייה בארץ. כמו כן כדאי מאוד לקבל המלצות מכאלו שכבר עבדו עם החברה הספציפית וכן עם העובד או העובדת הספציפית מכיוון שקרו לא מעט מקרים שעובדים גנבו רכוש מחולים כשהיו מועסקים אצלם ולעיתים דווחו אף פגיעות פיזיות במטופל.

 

מהם העלויות של שירות זה?

 

העלויות בשירות זה הינן שונות ממטופל למטופל ובדרך כלל ממומנות בחלקן על ידי קופות החולים או על ידי חברת הביטוח שהמטופל היה מבוטח בה. העלויות משתנות בהתאם לסוג הטיפול ומספר השעות שהמטופל צריך שיהיו צמודים אליו.

למידע נוסף ראו גם: רשימת מטפלים סיעודיים בתל אביב

הרשמו ומצאו מטפלים כעת!

שיתוף

קרא עוד אודות עובדים זרים לסיעוד

השפעת נגיף הקורונה על מטפלים זרים לסיעוד

עובדים זרים לסיעוד

השפעת נגיף הקורונה על מטפלים זרים לסיעוד

קראו עוד
מטפלת סיעודית  מחליפה - מה צריך לדעת ואיך צריך לבחור

עובדים זרים לסיעוד

מטפלת סיעודית מחליפה - מה צריך לדעת ואיך צריך לבחור

קראו עוד
9 כללי ברזל להעסקת מטפלים סיעודיים

עובדים זרים לסיעוד

9 כללי ברזל להעסקת מטפלים סיעודיים

קראו עוד
עובדים זרים בישראל

עובדים זרים לסיעוד

עובדים זרים בישראל

קראו עוד

קבלו את הניוזלטר של הסבתא

השארו בקשר!