הבלוג של הסבתא / עובדים זרים פנויים לסיעוד / עובדים זרים - יתרונות העסקת מטפלת פיליפינית

עובדים זרים - יתרונות העסקת מטפלת פיליפינית
banner-img

חסכו לפחות 6,000 ש"ח בשנה בהעסקה ישירה!

העסקה ישירה של מטפלים סיעודיים עשויה לחסוך בין 6,000 ל 25,600 ש"ח כל שנה! הקליקו כאן כדי לראות כמה תוכלו לחסוך.

מדינת ישראל היא מדינה שהולכת ומתבגרת, הולכת ומזדקנת, ותוחלת החיים בה למרות כל הקשיים, המלחמות, הלחצים והבעיות, הולכת ועולה עם השנים. כל אלו מביאים למצב שבו יש צורך הולך ומתגבר בהבאת עובדים זרים סיעוד ובהגדלת המכסות לייבוא מטפלים ומטפלות ממדינות אחרות, בעיקר מקרב מדינות עניות יותר, כאלו שבהן התרבות והמסורת הן של דאגה ותמיכה פיזית ויומיומית בקשישים ובנזקקים לתמיכה סיעודית מקיפה.

 

למרות שיש מספר מגוון של לאומים, עמים ומדינות מהן מגיעים המטפלים הזרים, הרי שבראש ובראשונה, כאשר מבקשים לדון בתחום זה או לעסוק בו, עולה לראש אותה מטפלת פיליפינית שקטה ומנומסת שצמודה, תמיד, לקשיש או לקשישה בכיסא הגלגלים או עומדת בתור בסופר המקומי עם רשימת קניות מסודרת וסכום, עוד יותר מדויק, לתשלום ולא בכדי מטפלת פיליפינית היא הדמות הראשונה שעליה אנו חושבים, הנתונים מראים כי רוב רובם של העובדים הזרים הבאים לעבודות סיעוד וטיפול בקשישים הם ממדינת הפיליפינים ומקרבם, רוב הבאים הן נשים ולכן לראות מטפלת פיליפינית בחוצות הערים, הפארקים, השדרות והאתרים השונים זה אינו חיזיון נדיר אלא נהפוך הוא, חיזיון נפוץ שכולם כבר הורגלו והתרגלו אליו.

 

היתרון של העסקת עובדת פיליפינית הוא, מלבד היותה מסורה לעבודתה ובעלת כוחות נפש ותעצומות נפש לטיפול באנשים סיעודיים ונתמכים, גם בידיעת האנגלית שלה, לפחות ברמה בסיסית, מה שמקל על התקשורת הראשונית והבסיסית בינה לבין המטופל או משפחתו. רבות מהמטפלות המגיעות ממדינות הבלקן או ממזרח אירופה לוקות בידיעת השפה האנגלית ובאם לא מדובר על מטופל דובר רוסית, רומנית או מולדבית, הרי שחלק מהותי מתהליך השיקום והטיפול, המדובר על חוויית התקשורת והשיחה, ייפגע. להעסקת עובד זר סיעודי, ובמיוחד להעסקת מטפלת פיליפינית, ישנם יתרונות רבים ומומלץ לנצל אותם לטובת המטופל הסיעודי ולטובת בריאות הנפש ושלוות הנפש של המשפחה המודאגת והאוהבת.

 

ראו גם: כל המידע בנושא עובדים זרים בישראל לסיעוד

 

שיתוף

קרא עוד אודות עובדים זרים פנויים לסיעוד

השפעת נגיף הקורונה על מטפלים זרים לסיעוד

עובדים זרים פנויים לסיעוד

השפעת נגיף הקורונה על מטפלים זרים לסיעוד

קראו עוד
מטפלת סיעודית  מחליפה - מה צריך לדעת ואיך צריך לבחור

עובדים זרים פנויים לסיעוד

מטפלת סיעודית מחליפה - מה צריך לדעת ואיך צריך לבחור

קראו עוד
9 כללי ברזל להעסקת מטפלים סיעודיים

עובדים זרים פנויים לסיעוד

9 כללי ברזל להעסקת מטפלים סיעודיים

קראו עוד
עובדים זרים בישראל

עובדים זרים פנויים לסיעוד

עובדים זרים בישראל

קראו עוד

קבלו את הניוזלטר של הסבתא

השארו בקשר!